Aktuality

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

----socialní ikony----

.

.

.

Friends of Nature Czechia

Naturfreunde Tschechien

int(3)

Aktuality

 • Malá liška: Sportovnímu štěstíčku naproti v tělocvičně ve Věrovanech

  23.2.2022

  Img_20220212_130517 V sobotu 12. února 2022 se konal Liščí sportovní den, pořádaný olomouckou skupinou našeho spolku, Malou liškou. Na něj do tělocvičny Sokola Věrovany přijelo něco přes 10 účastníků. Sportovní referent Zdeněk Zbožínek pro ně uspořádal přátelská utkání ve volejbale, badmintonu a ping-pongu. Po sportovních výkonech si vychutnali nezdravou uzeninu z grilu a u piva a kytar doplnili živiny a zhodnotili, jak se to celé povedlo. 

  Fotky z akce zde...

 • Počátek roku 2022 ve skupině Přátel přírody v Jablonci

  6.2.2022

  Letošní rok z pohledu protipandemických opatření začal jen o něco málo lépe než ten loňský. Přátelé přírody však na svou činnost, samozřejmě v souladu s různými omezeními, nerezignovali ani předloni, ani loni a nechtějí se svých akcí a aktivit vzdát ani letos.

  Symbolickým styčným bodem pro začátek nového roku se pro jabloneckou skupinu stala Královka v Jizerských horách.

  Už tradičně se na Tři krále konal společný výstup na Královku. Účast byla letos hojná, asi právě proto, že řada lidí se těší na setkání a společně strávené chvíle v přírodě. Podařilo se! Dokonce i počasí nepříliš zimní, bylo milostivé.

  Naopak zcela novým projektem, který má obohatit společné akce spřízněných Přátel přírody Jablonec a Naturfreunde Löbau, bylo několikadenní setkání členů obou skupin pod Královkou v Hraběticích.

  Celý článek...

 • Proběhlo novoroční online setkání Přátel přírody napříč Českem

  17.1.2022

  V neděli 16. ledna v podvečer proběhlo první online Setkání Přátel přírody napříč republikou. Propojili jsme Olomouc, Liberec, Jablonec nad Nisou, Krnov, Prahu a rakouský Ischl. Zjistili jsme, jaká je nálada na našich palubách, jaké jsou plány a očekávání.

  A protože jsme zjistili, že spojení funguje, zveme naše členy na další online setkání, a to o prvním jarním dni, 20. března v 18.00 hod. Adresu pro připojení opět pošleme mailem, nebo ji najdou v události na našem facebookovém profilu.

« Novější | Starší »