Zveme vás na akce našeho spolku | Seznamte se s činností našich místních skupin | Objednejte si tričko našeho spolku | Přispějte na naši činnost

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

----socialní ikony----

.

.

.

Friends of Nature Czechia

Naturfreunde Tschechien

Aktuality

 • Na akcích s Přáteli přírody se o sebe nemusíte bát

  3.7.2017

  Croppedimage635380-_dsc9124 Ať v horách, v lese, na vodě, na kole, ve městě, na hřišti či třeba v tělocvičně - všichni účastníci akcí organizovaných naším spolkem nebo jeho místními skupinami jsou ode dneška pojištěni proti úrazu u pojišťovny Kooperativa.

  Je dobré vědět, že s námi můžete trávit svůj volný čas bezpečně a mít jistotu, že myslíme i na nepříjemné zážitky, které se mohou stát. O důvod víc, proč jezdit s námi!

 • Červnový souhrn novinek a příležitostí ze světa Přátel přírody

  28.6.2017

  Kurcvec ... a máme tu léto! Sice jako na houpačce - vedro, dusno, déšť, zima, vedro, dusno, déšť, zima - a tak pořád dokola - ale je tu. Kdo z nás Přátel přírody nemusí, nesedí doma, ale využívá každou chvilku k tomu, aby byl někde venku, ať už sám, nebo ještě lépe v kolektivu lidí, s nimiž si rozumí.
  I v novém e-mailovém bulletinu, byť krátce, informujeme, co se dělo v našem spolku a jeho členské základně v uplynulé době a co se u nás bude dít v nejbližší době. Přidáváme tradičně i pár tipů odjinud. Tak do toho, čtěte dále!

 • Poletíte v létě? Přispějte na ochranu klimatu, na projekt afrických Přátel přírody

  26.6.2017

  Village-life-koungheul-area Mezinárodní hnutí Přátel přírody (Naturefriends International), jehož jsme součástí, spustilo v letošním roce vlastní Klimatický fond. Jeho účelem je podporovat projekty na ochranu přírody především v Africe, kde se na tento účel nedostává peněz. Pokud létáte letadlem, ať už na dovolenou či obchodně, ovlivňujete svou trochou klimatické změny na naší planetě. Měli byste proto přispět podle svého uvážení na projekt "Stromy pro budoucnost / Trees for Future", který podporuje zalesňování oblastí Senegalu a Gambie ohrožené rozšiřováním pouště. 

  Více o projektu a možnostech, jak na něj přispět a nemít černé svědomí z cestování letadlem, najdete zde. Na aktuální projekt se vybrala už polovina nutné částky. Je to také na vás!

« Novější | Starší »