Naše trička

Xtricka-001-cerv-damske

Novou sezónu 2017 můžete zahájit v novém tričku určeném členům a příznivcům našeho spolku. Na hrudi budete mít jednoduchý přehled toho, čemu se čeští Přátelé přírody věnují. Cestujeme, máme rádi přírodu, rádi ovlivňujeme svět kolem sebe, chráníme biodiverzitu a zajímáme se o historii Českých zemí i Evropy. Autorkou motivu je olomoucká grafička Ivana Perůtková. Motiv doplňuje na levém rukávě logo našeho spolku.

Trička jsou k dispozici v pěti barvách - žlutá, oranžová, zelená, modrá, červená. Objednat si je můžete v dámské a pánské verzi, pro dámy ve velikostech M a L (obě lehce vypasované) a pro pány ve velikosti L a XL (regular). Cena trička včetně poštovného je 250 Kč. Z každého zakoupeného trička jde 50 Kč na veřejně prospěšnou činnost českých Přátel přírody. Pokud byste měli zájem o jinou velikost, lze se domluvit.

Rozměry triček

  • Dámské M: šířka 43 cm, délka 64 cm    Dámské L: šířka 46 cm, délka 64 cm
  • Pánské L: šířka 55 cm, délka 75 cm   Pánské XL: šířka 58 cm, délka 75 cm

Objednávkový formulář

Po vyplnění formuláře zašlete 250 Kč/tričko na účet č. 2400489043/2010, var. symbol 87456.

uživatelský obsah - vždy jako první článek - NEMAZAT!!!

 ----socialní ikony----

.

.

.

Friends of Nature Czechia

Naturfreunde Tschechien

Aktuality

  • Web MOUDRÁ MĚSTA přináší i pro vaši obec inspiraci, jak bojovat s klimatickou změnou

    12.9.2018

    Moudramesta NESEHNUTÍ spustilo webový portál s inspiracemi měst českých i zahraničních s příklady opatřením, která mohou pomoci sídlům s důsledky klimatické změny. Klíčem pro výběr pro nás byla kritéria: na realizaci participuje veřejnost, příklad má realizaci v Česku i zahraničí. U většiny příkladů je kontakt na nositele opatření, který může s případnou realizací pomoci, poradit, konzultovat.

    Kampaň jsme nazvali MOUDRÁ MĚSTA a měla by mimo jiné inspirovat budoucí komunální politiky a političky k realizaci opatření. Web navíc umožňuje zadat vlastní příběh/příklad dobré praxe tak, abychom jej mohli průběžně doplňovat a rozšiřovat.

  • Zářijový bulletin přináší novinky z pestrého světa Přátel přírody

    12.9.2018

    Bullzari2018 O srpnové expedici olomoucké skupiny Malá liška do rumunských hor, o cyklistických výjezdech jabloneckých Přátel přírody na Kolínsko a do Malých Karpat nebo o velkém lukostřeleckém turnaji, kde pomáhali naši krnovští členové. O připravovaném podzimním Setkání Přátel přírody uprostřed Česka a druhém díle mezinárodního projektu, do něhož jsme zapojeni. A také o tom, co aktuálně hýbe zeleným hnutím.

    O tomhle všem si přečtete v zářijovém vydání bulletinu našeho spolku. Stáhněte si ho zde. Starší e-bulletiny pak najdete tady.

  • Konec prázdnin v Bílých Karpatech: putování zvlněnou krajinou s loukami a stromy

    30.8.2018

    Zájezdu Přátel přírody z Jablonce nad Nisou do oblasti Bílých Karpat, který proběhl 18. - 22. srpna, se zúčastnilo 35 spokojených členů. Zprávu o něm podává vedoucí zájezdu i celé jablonecké organizace, Drahomíra Jotovová:

    Na pěší zájezd jsme vyjeli do oblasti nádherného pohoří Bílých Karpat. Nejvyšší kopec-Velká Javořina  je sice jen 970 m vysoký, ale nástupy a sestupy jsou v celém pohoří značné. K tomu se přidala ještě velká vedra, chodili jsme i za teploty 34 st.C. Tomuto počasí jsme přizpůsobili i program , vyjížděli jsme brzy ráno, prošli připravenou trasu a na jejím konci jsme se koupali na místních koupalištích Více...

« Novější | Starší »